kwietnia 15, 2014

Serialowo

Niech będzie i serial.

Na warsztat dzisiaj biorę popularny ostatnio serial "Arrow". Pewnie każdy już słyszał o tym serialu, bądź nawet już jest w trakcie oglądania kolejnych odcinków. Ciekawe połączenie wstawek z czasów pobytu na wyspie do sytuacji obecnej. Choć osobiście przyznam, że czasem bardziej ciekawi mnie co dzieje się na wyspie, niż w mieście.


Z początku miałam mieszane uczucia. Z resztą do dzisiaj nie rozumiem jak można nie rozpoznać człowieka bo pomalował sobie oczy i założył kaptur. Jednak poza tym serial ciekawie skonstruowany i przyjemnie się ogląda. Główni bohaterowie przyjemni dla oka, obiektywnie nie można im wiele zarzucić. Choć przyznam, iż Moira to naprawdę Intrygująca postać. Drugą postacią, która rozkłada mnie na łopatki jest Felicity, zgodzicie się ze mną czy nie, sceny z jej udziałem są genialne. Choć nie spodziewałam się, że aktorki grające Felicity i Theę są rówieśniczkami.
Zostaje tylko trójkącik głównych bohaterów. Olivier, Laurel i Tommy sytuacja do przewidzenia. Choć dziewczyna pojawiające się u boku Oliviera są iście ciekawymi osobami ;-) Nadal czekam na retrospekcje z wyspy.8 komentarzy:

 1. Pierwsze słyszę o tym serialu.
  No ale ja jedynie oglądam "Grę o Tron" :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja także jestem fanką serialu "Gra o tron" i niestety nie oglądam "Arrow".

   Usuń
 2. Nie znam i zupełnie mnie nie ciągnie do tego serialu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przed pierwszym odcinkiem byłam dość entuzjastycznie nastawiona do tego serialu (zobaczyłam gościa w zielonym stroju z łukiem, więc jak niby miałam być nastawiona?), teraz po odcinku szesnastym jestem trochę zaskoczona, że w sumie z całkiem niezłego pomysłu wyszła produkcja tak... nijaka. Nie to, że zła, nie, ogląda się całkiem dobrze, ale nie ma tego czegoś, co kazałoby mi czekać na następny odcinek i z jakimś szczególnym zaangażowaniem przeżywać problemy tych ludzi. Też nie jestem w stanie pojąć, jak można nie rozpoznać człowieka, bo ma na sobie kaptur i trochę farby.

  OdpowiedzUsuń
 4. Słyszałam o tym serialu i mam na niego ochotę, ale póki co czasu brak - książki, blog, staż, studia, inne seriale, już niestety doby mi nie starcza ;(

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam zbyt wiele seriali w planach, aby zacząć oglądanie tego. Tym bardziej, że nie intryguje mnie za bardzo.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie oglądałam, ale słyszałam już kilka dobrych słów na temat tego serialu.

  OdpowiedzUsuń
 7. *spam* https://www.facebook.com/Miqaisonfire
  Zapraszam na podsumowanie marcowego Kryminalnego Wyzwania!
  http://miqaisonfire.wordpress.com/2014/04/14/podsumowanie-kryminalnego-wyzwania-7

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 CzerwoneTrampki , Blogger