lutego 05, 2015

Kajecik @14

I mamy już luty!

Życie potrafi być zwariowane i sprawić duuużo niespodzianek. Choć w tym roku nie było u mnie postanowień noworocznych, to prosiłam o spokojny rok, gdyż ostatni obfitował w tyle emocji, że  wrażenia mój organizm sam zaczął chudnąć. Ale prosić można, a co ma przyjść przyjdzie. I tak oto dostałam do redagowania lokalną gazetę i to w dodatku z fajnym, zgranym zespołem. W dodatku jeszcze w tym roku czeka mnie znowu wyjazd zagraniczny, tym razem kierunek Odessa. I kilka wyzwań przy korekcie tekstów. Jest tyle wszystkiego, że nawet spać nie mogę. I niestety zaniedbałam baaardzo bloga. Ale że już ogarniam, część przynajmniej, notki będą się pojawiać w miarę regularnie. Bo czas na czytanie znalazłam, ale czasu na kolejne wpisy - zabrakło. Może i trochę weny zabrakło. Ale zaczynamy od kajeciku, jutro recenzja i lecimy dalej!

Mam nadzieję że u Was równie ciekawie i może się pochwalicie jak upłynął pierwszy miesiąc nowego roku!


Ludzie przychodzą, ludzie odchodzą. Wiemy o tym, ale za każdym razem, gdy to się zdarza, jesteśmy zaskoczeni. To jedyna rzecz naszej egzystencji, której możemy być pewni, ale często łamie nam serce.
C. Ahern

Nie żałuj, nigdy nie żałuj, że mogłeś coś zrobić w życiu, a tego nie zrobiłeś. Nie zrobiłeś, bo nie mogłeś...
St. Lem

Nie można kochać dwóch osób tak samo. To po prostu niemożliwe. Kochasz każdego człowieka inaczej, bo jest jedyny w swoim rodzaju i on w tobie również dostrzega twoją niepowtarzalność. Im lepiej się poznajecie, tym bogatsze stają się barwy waszej relacji.
W.P. Young

Tęsknota to chyba najdziwniejsze uczucie na świecie. Z jednej strony obumierasz, bo jest tak silna, że nie możesz funkcjonować normalnie. Z drugiej strony to dzięki niej uświadamiasz sobie jak bardzo Ci kogoś brakuje.

Niektórzy pojawiają się znienacka. Mieszają, mącą w naszych sercach, a potem znikają bez pożegnań. Żadne czary, tylko nasza naiwność pozwala byle komu się oswoić.
A. de Saint-Exupery

Cisza jest święta. Zbliża ludzi, gdyż tylko ci, którzy się dobrze ze sobą czują, mogą siedzieć w milczeniu.
N. Sparks 

3 komentarze:

  1. Bardzo lubię takie posty z cytatami :) Zawsze znajduję w nich jakąś myśl dla siebie i nie inaczej jest tym razem :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ciekawe i różnorodne te cytaty.

    OdpowiedzUsuń
  3. Cytat z Lema bardzo mądry, życiowy.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 CzerwoneTrampki , Blogger