lutego 24, 2015

Kajecik @15

Dzisiaj trochę inaczej będzie wyglądał wpis kajecikowy, a to dlatego iż postanowiłam dodać więcej ilustracji. Rozpocznę może od tej wywołującej u mnie uśmiech i natychmiastową poprawę humoru. 

Teraz przejdźmy do baardzo szalonych rzeczy, czyli trochę mądrości z cytatów i różnych zbiorów książkowych, czy internetowych. 

Pamięć nie jest od pamiętania, lecz od wspominania, a to nie to samo.
W. Myśliwski

Teraz już wiem, że w takich momentach jak tamten, trzeba po prostu przeczekać. Zacisnąć zęby i wypatrywać z nadzieją lepszych dni. A los... Kiedyś musi się odmienić.
 I tak się dzieje.
M. Darwood


Mężczyźni są jak Bluetooth: łączą się gdy jesteś blisko, ale szukają innych gdy nie ma cię w pobliżu. Kobiety są jak wifi: wizą wszystkie dostępne sieci, ale łączą się z najsilniejszą. 
Niektórzy są jak GSM - łączą się tylko z tą siecią, z którą jest podpisana umowa.
(znalezione w necie)

Nigdy nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo lubisz spędzać z kimś czas, dopóki nie widzisz tej osoby spędzającej czas z kimś innym.

Prawdziwe szczęście nie ma przyczyny. Jesteś szczęśliwy bez żadnej racji. 
A. de Mello


Człowiek musi być wystarczająco dojrzały, aby przyznać się do swoich błędów, wystarczająco inteligentny, aby coś z nich wynieść i wystarczająco silny, aby je naprawić.
J. C. Maxwell

Prawda o strachu: Nie boisz się ciemności, boisz się tego co może w niej być. Nie boisz się wysokości, tylko tego, że spadniesz. Nie boisz się ludzi, którzy są dookoła ciebie, boisz się ich reakcji.  Nie boisz się miłości, boisz się, że nie będzie odwzajemniona. Nie boisz się odejścia, boisz się,że nie przyzwyczaisz się do tego, że jego już nie ma, Nie boisz się znowu spróbować, boisz się, że skończy się jak poprzednio. 

Myślenie jest dla mnie jak oddychanie, choć bywa mniej produktywne. 
E. Weiner


Więc dziękuję osobom, które przy mnie są. I tym które ciągle tutaj zaglądają, w końcu nie musicie, a nadal chcecie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 CzerwoneTrampki , Blogger