września 27, 2014

44.Humor z humorem

Małgorzata J. Kursa
Teściową oddam od zaraz
Wydawnictwo: Prozami
Rok: 2011
ISBN: 978-83-932841-1-5
Strony: 209

Cytat: - Wiesz, rozumiem, że masz opory po tamtym bucu. Też nie bardzo się paliłam, żeby wychodzić za Pawełka. Ale co ci zależy spróbować? No risk, no fun... Na co on może mieć nadzieje, to ty sama powinnaś wiedzieć najlepiej. Do łóżka się pchał? - Jeśli nawet, to chyba bardzo subtelnie, bo nie zauważyłam.

Tej książki byłam ciekawa ze względu na tytuł i nie dlatego że chcę oddać teściową. Szukałam czegoś zabawnego, lekkiego, czegoś co poprawiłoby mi humor. Czy się udało na tych 200-tu stronach? Oj, bawiłam się przednio!

Przygodę rozpoczynamy z Izą i jej nadopiekuńczą teściową (opiekuńczą wobec wszystkich). Dalej dochodzą znajomi i byli małżonkowie. Jeszcze niejeden trup, prokurator i rosyjska mafia. Ogólnie tyle się dzieje, że można dostać zawrotu głowy. Zaś ze śmiechu to się nie raz popłakałam. Nie zdradzam co się tak naprawdę dzieje, ale ostatecznie teściowa  też nie jest taka zła, w końcu i tak większość z nas czeka ta rola :P

Książka napisana lekko... Naprawdę czytanie to była przyjemność i niezła zabawa. Polecam dla poprawy humoru, dla odpoczynku. Książka nie jest obszerna, a czyta się ją błyskawicznie.

4 komentarze:

Copyright © 2016 CzerwoneTrampki , Blogger