października 10, 2014

Kajecik @8

U mnie był cieplutki dzień, aż się człowiek mógł rozleniwić. Dlatego na spokojny wieczór przygotowałam nawet zabawny obrazek i kilka słów wartych chwili refleksji. 
Zapraszam do kolejnej odsłony Kajeciku @
Co jest najśmieszniejsze w ludziach: zawsze myślą na odwrót. Spieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości. żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli. 
Paulo Coelho

Każdy człowiek jest skończonym idiotą co najmniej przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, by nie przekraczać tego limitu.
Elbert Hubbard

Szczerość jest najcenniejsza. Miłość i inne uczucia są ważne, ale bez szczerości nie istnieją. Szczerość jest fundamentem każdego dobrego uczucia, każdej przyjaźni, obietnicy, a przede wszystkim dobrych relacji między ludźmi.


Przecież nie musi cię kochać cały świat.
czasem wystarczy tylko jedna osoba...
Kermit

Pytania są niebezpieczne, nie ruszaj ich, będę spały. Zapytasz - zbudzisz i znacznie więcej niż myślisz, pytań powstanie.
Jonathan Carroll

5 komentarzy:

Copyright © 2016 CzerwoneTrampki , Blogger