października 24, 2014

Dajmy szansę!

Jestem zdania, iż trzeba wspierać ludzi, którzy chcą coś zrobić, szczególnie gdy biorą sprawy w swoje ręce i walczą o swoje marzenia!

Debiutująca autorka – Aleksandra Zimnik - zaprasza Was w świat pełen magii, oniryzmu i fantazji znajdujący się w książce: „Sudaz – Twoje oczy mówią wszystko”. Wydaniem książki zainteresowane jest jedno ze znanych i cenionych na rynku wydawnictw, jednak by powieść została opublikowana, debiutantka musi uzbierać środki na jej współfinansowanie. Jeżeli macie ochotę zapoznać się z dążeniami autorki zmierzającymi do wydania debiutanckiej książki, to zapraszam Was na stronę: https://polakpotrafi.pl/projekt/sudaz

Ideą portalu PolakPotrafi.pl jest crowdfunding czyli „wszystko albo nic”. Oznacza to, że tylko w przypadku uzbierania całkowitej kwoty, twórca projektu otrzyma wsparcie. Jeżeli nie uda mu się przekroczyć zadeklarowanego pułapu, pieniądze zostają zwracane na konto każdego wspierającego. 

Zachęcam Was do wzięcia udziału w projekcie, do przekazywania informacji dalej, do wsparcia inicjatywy choćby symboliczną złotówką. „Sudaz” jest książką fantastyczno-przygodową przełamującą schematy i bazującą na postaciach całkiem nowych w literaturze. Dzięki podróży, w jaką zaangażuje się główna bohaterka, czytelnik będzie mógł poznać takie istoty, jak: birater, Excogitator czy swetorianie. Dowie się również, z jakimi skutkami ubocznymi związane są zabiegi kwinthibernacji czy askuriacji. Odwiedzi takie miejsca, jak: Dossabra, Grota Smoka, Instartus czy Sudor. Przygody Laury, Nadii i Igora sprawią, że czytelnik będzie mógł choć na chwilę zapomnieć o rzeczywistości i przenieść się w magiczny świat Gravidosu. 

Osobiście zachęcam zarówno do publikacji informacji o książce, jak również wsparcie finansowe. 
Bo kto jak nie my!

Aleksandra Zimnik (ur. 08.01.1990 r. w Myszkowie), absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na wydziale filologicznym. Kobieta o wielu zainteresowaniach, wielu pasjach, która była m.in. przedsiębiorcą, stażystką w TVP Katowice, copywriterem, specjalistką ds. marketingu i mediów społecznościowych. Ponadto wolontariusz udzielający się w takich akcjach dobroczynnych, jak Szlachetna Paczka stowarzyszenia Wiosna. Zaczytana w fantastyce, thrillerach i kryminałach. Zakochana w Islandii. Szczęśliwa żona i właścicielka dwóch kotów.

5 komentarzy:

 1. Ja też pisałam o akcji i sama zamierzam w listopadzie pomóc :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja także zamieściłam stosowną notkę. Trzeba popierać takie inicjatywy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna inicjatywa, trzeba wspierać debiutujących polskich autorów :)

  im-bookworm.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Oczywiście trzeba popierać, rynek wydawniczy jest bardzo trudny, a dziewczyna walczy jak może o spełnienie marzeń.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna inicjatywa. Warto wspierać ojczystych autorów. Sama coraz bardziej się do nich przekonuję:)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 CzerwoneTrampki , Blogger