czerwca 01, 2014

Dłuższe podsumowanie.

Nadszedł czas na trochę dłuższe podsumowanie z mojej strony. Z racji braku podsumowania kwietniowego, dzisiaj będą opisane dwa miesiące. Prawdopodobnie u wielu z was są to miesiące pracowite, przyszła wiosna, wszędzie wszystko kwitnie, a studentom dodatkowo zachodzą egzaminy i przygotowania do obrony. Jak wszędzie los zawsze da coś gratis i człowiek nie wie w co ręce włożyć.A teraz mój kwiecień i maj: 
 1. Witkiewicz M., Zamek z piasku 
 2. Munro A., Przyjaciółka z młodości 
 3. Daly P., Co z ciebie za matka? 
 4. Schmitt E.-E., Tajemnica pani Ming 
 5. Evans R.P., Szukając Noel
 6. Sibley P., Obietnica gwiezdnego pyłu 
 7. Socha N., Macocha 
 8. Cook-Jess C., Zawsze przy mnie stój 
 9. Musso ., Telefon od anioła (audiobook)

Przyznaję, iż niektóre książeczki czekają jeszcze na recenzję i mam nadzieję, zdążyć w tym miesiącu i wszystko uzupełnić. Cóż zrobić, wrażenie zrobiła na mnie Daly z "Co z ciebie za matka?", jak pomyślę przez co musiała przejść bohaterka, przyjmując oskarżenia o zaniedbanie w pilnowaniu czyjegoś dziecka. 

Urosłam stosikowo do 51,1 cm, jeszcze nie dużo, ale liczę na lepszy wynik podczas wakacji :) z resztą pewnie nie tylko ja.

Wszystkim dzieciom dużym, małym i tym najmniejszym najlepsze życzenia, bo dzieciństwo to okres, który doceniamy dopiero, bądź już gdy dorośniemy.

I jak zawsze czekam na wasze posumowania, jak co miesiąc :)

10 komentarzy:

 1. U mnie jest właśnie sesyjno-egzaminacyjno-zaliczeniowy czas, więc brakuje mi i ochoty, i czasu na wszystko... a kiedy dochodzą do tego jeszcze inne sprawy, to już załamać się można. Na szczęście to w końcu minie - jedyne pocieszenie.
  Gratuluję wyniku!! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też czekam, aż się wszystko uspokoi :) u mnie to już ostatnia prosta, później tylko obrona magisterki :) Trzymam za ciebie kciuki!

   Usuń
 2. Ładnie ci zleciały te dwa miesiące pod względem czytelniczym. Oby tak dalej :) Gratuluje!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne wyniki. Ja niestety nie mam się czym pochwalić :( Ale od czego są wakacje? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam pozycje Schmitta i Musso:) Obydwie zaliczam do udanych lektur :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 CzerwoneTrampki , Blogger