sierpnia 04, 2014

37.Doświadczona i niedoświadczony.

Natasha Walker
Tajemnice Emmy: początki


Tytuł oryginału:The Secret Lives of Emma: Beginnings
Tłumaczenie: Monika Wyrwas-Wiśniewska
Wydawnictwo: Akurat
Rok: 2013
ISBN: 978-83-7758-313-5
Strony: 204

Cytat: Aż do tej chwili Emma rzadko zwracała uwagę na Jasona. W gruncie rzeczy był tylko synem Simona i Anne, chłopakiem z sąsiedztwa. Ale tak się złożyło, że dorósł i wylądował w samym środku fantazji Emmy. Teraz ujrzała go w innym świetle.

Mamy atrakcyjnych ludzi. Doświadczoną, trzydziestodwuletnią Emmę, która jest niezwykle świadomą swoich potrzeb kobietą. W dodatku nie boi się brać tego co chce od... mężczyzn. Jest mężatką, ale małżeństwo jest dla niej stabilizacją w życiu, nie w łóżku. Kolejno mamy Jasona, niedoświadczonego, ale za to ciekawego, osiemnastoletniego chłopaka. Więc wszystko dla dorosłych.

Początkowo Emma ma obiekcje, jednak kusi... Jason waha się, ale wraca. zawsze wraca i co tu zrobić? Emma postanawia wprowadzić chłopaka w świat seksualny, a przy okazji sama doświadcza emocji o jakich nie myślała. Od dawna lubiła przekraczać granice i poznawać nowe nieznane rejony swoich i nie tylko swoich odczuć seksualnych.  

Książka pobudza wyobraźnię czytelnika, nie ma tutaj jakiś wulgarnych zwrotów, ale są niezwykle obrazowe. Tajemnice Emmy nie są obszerną lekturą, jednak łamiącą kilka schematów, a jest dopiero początkiem przygód Emmy. 

8 komentarzy:

 1. Dobry erotyk - chętnie przeczytam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja wciąż poszukuję erotyka godnego uwagi, który mnie skutecznie nie zniechęci do gatunku:). Ten tytuł - sama nie wiem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nadal waham się czy sięgnąć po ten gatunek. Z jednej strony mnóstwo mówi się o erotykach, a z drugiej... No sama nie wiem ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z nimi zawsze ryzyko, gdyż nigdy nie wiesz na co trafisz i można się zniechęcić.

   Usuń
 4. Mnie się owa pozycja średnio podobała :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 CzerwoneTrampki , Blogger