lipca 24, 2013

5.Niespodzianka Katarzyny Michalak.


Katarzyna Michalak

Sklepik z niespodzianką.
Lidka.


Kolejne spotkanie z przyjaciółkami z Pogodnej, w miejscu gdzie miały się spełniać ich marzenia. A tutaj kolejne kłopoty, depresje i tym razem nawet więzienie. Zarówno cierpliwość, jak i przyjaźń Bogusi, Adeli, Lidki i Stasi zostanie wystawiona na ciężką próbę, tylko od przyjaciółek zależy czy zdołają sobie pomóc nawzajem. 


Tym razem w największe kłopoty wpada pani weterynarz, która tak bardzo pragnie mieć własne dziecko, że ucieka się do porwania. To wydarzenie jest momentem przełomowym w życiu Lidki, powoli na wierzch wychodzą jej kolejne głęboko skrywane tajemnice. Przyjaciółki uświadamiają sobie jak niewiele wiedziały o Lidce. Dodatkowo Adela postanawia uciec na drugi koniec Polski, aby móc normalnie żyć. Czy zrealizuje swój plan? Zawirowania pojawią się u Bogusi, konkretnie przystojny lekarz, który uratuje jej życie, no może tylko połamane kości. Czy wyleczy Bogusię ze starej miłości? Czy złamie jej serce? Ogromne zmiany pojawią się również w życiu Konstancji i jej maleństwa...

I najważniejsze: wyjaśni się, kto kradł dzbany.

Książka wzrusza i rozśmiesza, polecam każdemu kto już zawitał w Pogodnej oraz tych którzy jeszcze tam nie byli. Czytając o tym miasteczku i ich mieszkańcach, aż chce się tam zamieszkać.

1 komentarz:

  1. Na razie przede mną przedpremierowa "W imię miłości", ale "Sklepik z Niespodzianką" kusi mnie od dawna, więc na pewno dam szansę także tej serii.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 CzerwoneTrampki , Blogger