grudnia 04, 2013

Moje nowości.

Mój nowy stosik

Jak to przed świętami, czasem trzeba zrobić sobie mały prezent. Trzy książeczki zakupione, jedna wypożyczona od koleżanki. Wszystkie jednak mam nadzieję będą warte spędzonego przy nich czasu. Zapraszam do zapoznania się z moimi nowymi zdobyczami.

 • Lupton R., Siostra --> Już ją w tym roku czytałam, jednak zrobiła na mnie takie wrażenie, iż postanowiłam do niej wrócić i przy okazji zakupić kolejną książkę. Beatrice próbuje rozwikłać śmierć swojej siostry, nie wierzy iż mogła popełnić samobójstwo. Odpowiedź będzie jednak bardzo szokująca.
 • Lupton R., Potem --> po wcześniejszej książce i dobrych recenzjach postanowiłam zaufać jeszcze raz i wyruszyć z bohaterami w mroczną podróż. Grace pędzi do płonącej szkoły, aby ratować własne dziecko, potem wszczyna śledztwo, gdzie pojawia się coraz więcej pytań.
 • Bauer B., Szczątki --> wydaje się bardzo trudnym tematem, nastoletni chłopiec szuka grobu zamordowanego wujka i w tym celu przekopuje codziennie tereny parku w poszukiwaniu jego ciała. Pragnie jedynie by babcia zaznała spokoju, gdyż nie wierzy w śmierć swojego syna.
 • Roberts N., Noc na bagnach Luizjany --> pani nie trzeba przedstawiać, będzie miłą odskocznią od poprzednich trochę ciężkich lektur.
Jak stosik nowych książek potrafi poprawić humor :)


11 komentarzy:

 1. Jest szansa, że moje prezenty też będą książkowe :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nowe książki zawsze poprawiają humor :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja już nie mogę doczekać się świat i mikołajek :) nowe książki zawsze poprawiają humor :D

  OdpowiedzUsuń
 4. "Siostrę" mam i ja. Muszę zdobyć "Potem" i "Szczątki".

  OdpowiedzUsuń
 5. Na "Siostrę" czaję się odpewnego czasu, mam nadzieje, że niedługo uda mi się ją przeczytać. Słyszałam o tej książce wiele dobrego, Twoja opinia tylko to potwierdza ; - )

  OdpowiedzUsuń
 6. "Siostra" i "Potem" już od jakiegoś czasu goszczą na mojej półce i czekają na swoją kolej. Ostatnio także "Szczątki" wpadły mi w ręce, ale jeszcze nie nabyłam. Poczekam na recenzję. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję że "Potem" dorówna siostrze :)

   Usuń
 7. Na mnie "Siostra" również zrobiła duże wrażenie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, naprawdę ciekawa książka i jestem ciekawa "Potem"

   Usuń

Copyright © 2016 CzerwoneTrampki , Blogger