sierpnia 30, 2013

Wypad na miasto :)

Stosik #2 sierpień

Nowy stosik utworzony z promocji w matrasie. Czasem warto po przechadzać się wśród regałów księgarni i znaleźć jakieś książeczki, które zainspirują.

 1. Caine R., Niewidzialna - Cassiel jest dżinnem, który za nieposłuszeństwo został zesłany na ziemię jako zwykły śmiertelnik, tam zakochuje się w Strażniku Pogody. Dodatkowo jeszcze cały świat jest zagrożony.
 2. Caine R., Nieznana - Nagle zaczynają znikać dzieci Strażników Pogody, osłabiona Cassiel postanawia zapobiec kolejnej tragedii.
 3. Caine R., Wyklęta - Po spędzeniu pewnego czasu na ziemi jako śmiertelnik, Cassiel zaczyna mieć problemy z ludzkimi słabościami, które przeważają nad jej mocami dżinna.
 4. Golden Ch., Łowcy mitów - rozpoczyna się od ślubu wbrew wolni, później nadchodzi człowiek lodu, który potrzebuje pomocy i podróż do innego świata.
 5. Heaume S., Noc w forcie Haggar - zniknięcie bez śladu, kolejne porwanie i próby odnalezienia partnera, który dokumentował na zdjęciach wyzysk dzieci w Trzecim Świecie.
 6. Calman S., Wyznania nie do końca dorosłej - autorka uważa, iż mimo 40 lat nadal nie jest dorosła, bo boi się tych samych rzeczy i uważa że emocjonalnie jest nadal najgorszą uczennicą.

6 komentarzy:

 1. Zupełnie nieznane mi tytuły, ale wydaja sie interesujące :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam na mojego bloga Imperium Książek i historii, też jestem historykiem pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba troszkę nie w moim stylu te książki, ale najważniejsze, że stosik jest ;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Stosik prezentuje się po prostu pięknie :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 CzerwoneTrampki , Blogger