października 17, 2013

Filmowo, romantycznie i wesoło.

Kilka lekkich filmów...

Dzisiaj trochę odchodząc od tradycyjnych książkowych postów, chciałam przedstawić kilka lekkich i przyjemnych filmów. Jako że mamy już coraz dłuższe jesienne wieczory, czasem trochę depresyjne, należy je rozjaśnić ciekawą książką, bądź filmem.

1. Dzień dobry TV

 Ambitna młoda kobieta, całkowicie poświęcona pracy. Wstaje w nocy by móc przygotować program poranny, daje z siebie wszystko i zamiast awansu zostaje zwolniona. W desperacji wysyła CV do każdej stacji, zostaje zatrudniona do podupadającego programu porannego, z trudnym zespołem. Co z tego wyniknie? Wiele zabawnych sytuacji i nowa miłość, która przegapi za pierwszym razem. 
 2. Och, życie

Jak to jest dostać w spadku małe dziecko? Przekonają się o tym Holly i Eric, którzy za sobą nie przepadają, ale jednocześnie są chrzestnymi i prawnymi opiekunami ślicznej, małej dziewczynki. Jak wiele można zrobić dla dziecka przekonują się oboje, trudniej jest im się jednak miedzy sobą dogadać. Wychodzi z tego kilka kompromitujących sytuacji przed opiekunką społeczną, która musi stwierdzić czy się nadają do opieki nad małym dzieckiem.


3. To znowu ty

Spotykacie kogoś, kogo mieliście nadzieję nigdy więcej nie spotkać. Jeszcze zabawniej gdy dotyczy to kobiet z jednej rodziny, ale z kilku pokoleń. Zawirowania przedślubne i niechęć kobiet powoduje wybuchowe przygotowania ślubne. A nawet katastrofa doprowadzająca do wstrzymania wesela.


A jakie są wasze typy filmów, które poprawiają wam humor?

6 komentarzy:

 1. Och życie i to znowu Ty widziałam i bardzo sympatyczne filmy co prawda ten pierwszy bardziej mi się podobał ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z tych filmów oglądałam jedynie "Och, życie" i bardzo mi się ten film spodobał :)

  OdpowiedzUsuń
 3. "Och, życie" wspominam bardzo miło. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja dla poprawy nastroju sięgam po komedie nieco starsze, np "Masz wiadomość" czy "Lepiej późno niż później". Może nie są jakoś wybitne, ale mnie gwarantują poprawę humoru. Pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczerze mówiąc nie wiem czy widziałam, czy nie, filmy spisuje sobie od niedawna, a trochę ich obejrzałam w swoim życiu :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 CzerwoneTrampki , Blogger